Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
3/8 10ММ Organza Панделки Мешани Црвена/Розова/Сина Боја Одговара Оркестарот Свадба Партија DIY Коса Додатоци 30Meters По Многу

3/8 10ММ Organza Панделки Мешани Црвена/Розова/Сина Боја Одговара Оркестарот Свадба Партија DIY Коса Додатоци 30Meters По Многу

DEN 65.00
DEN 68.16
 

Това е достапна
Износ


ширина : 3/8" 10мм
боја : мешани црвена сина, розова
количина : 30meters по многу,секоја боја од 10 метри
Употреба : Подарок пакување лента,направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн.
Боја Неусогласеност Разлики во боја може да се предизвика од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл ,Сепак, ако мислите дека објектот примена е во погрешна боја ве молиме контактирајте со нас. Превозот 1,ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 6 ден. 2,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно кога ќе се направи нарачка. Ние не сме responsable за испорака неуспех поради погрешна адреса ќе оставиме да ни кога наредил. Рок на Услугата 1. Било оштетени или исчезнати објект. Ве молиме контактирајте со нас со 7 дена за замена или рефундирање ве Молиме не го отвори спорот без комуникација 2. Користи објект или вештачки штета е да не се прифаќаат. 3. Ве молиме имајте на објектот во првобитната состојба и да ги преземат фотографии како доказ за рефундирање на 4. Ако имате потреба од враќање или надоместок, ве молиме контактирајте со нас да разговараат за најдоброто решение за вашиот проблем прво пред превозот врати објектот. 5. Такси превозот за враќање на некој објект(без разлика дали за наплата или exchage) се на купувачот одговорност. 6. Замена ќе биде предаден по приемот на врати објектот. Повратни информации 1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со нашите производи и Целата услуга, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. 2. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Ви благодариме за вашето разбирање.

Повеќе информации

боја:
мешани црвена сина, розова
Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
Shawnmanor
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
organza
Ширина:
3/8
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
5-021
Шема:
Полна Боја
боја:
Пинк/red/Сино
Количина:
30meters по многу

Најдобрите понуди во категоријата