Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
16608-31, 5/8 16MM топла злато печати Венера Еластичност лента , 5 метри DIY рачно изработени коса додатоци Материјал , бесплатен превозот

16608-31, 5/8 16MM топла злато печати Венера Еластичност лента , 5 метри DIY рачно изработени коса додатоци Материјал , бесплатен превозот

DEN 94.00
DEN 120.00
 

Това е достапна
Износ


започнете Цена : $2.73 Цена : $2.26 Цена : $4.60 Цена : $0.69 Цена : $3.51 Цена : $1.95
крајот
Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Лента Тип : Еластичен
Материјал : Полиестер
Ширина : 5/8inch 16mm
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.

Повеќе информации

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
YJHSMY
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
5/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
16608-31
Шема:
Цртан филм

Најдобрите понуди во категоријата