Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бесплатен превозот 2500pcs МИЛЕНИЧЕ 10ML Пластични Dropper Шишиња Со Подесувате Childproof Капа си игра Кап

Бесплатен превозот 2500pcs МИЛЕНИЧЕ 10ML Пластични Dropper Шишиња Со Подесувате Childproof Капа си игра Кап

DEN 14323.00
DEN 17904.00
 

Това е достапна
Износ

ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ / БЕЗБЕДНОСТ И ЗАШТИТА НА ЖИВОТНАТА СРЕДИНА
Ние може да произведе различни големини и бои на dropper Шише, како на клиент барање. Ако имате барање, ве молиме слободно контактирајте со мене.
Квалификација и сертификати 1) Со ISO 9000 Квалификувани за Сертификација и ISO9001 : 2000 меѓународниот стандард 2) Нашите Хемиски шишиња се дезинфицираат во еднакви можности Стерилизација. 3) Шишиња кои волумен е поголем од 100ml може да се корозија превенција материјал
Ние сме Гуангжу Ka Yu Пакување Производи Co., Ltd. е производител на dropper шишиња со добро опремени тестирање објекти и силна техничка сила.
Со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користи во фармацевтската пакување и други индустрии.
Нашите производи се широко признати и доверени од страна на корисниците и да ги задоволи постојано менување на економските и социјални потреби.
Нашиот успех зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важно за нас, ние ќе биде многу го ценат, ако може да ни даде позитивни повратни информации, ви благодарам многу!!

Повеќе информации

боја:
Бела, Сина, Црна
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
DROPPER
Број На Модел На:
10ML Droope шише
содржи:
Шишиња, Капи, Dropper
типот на ззп:
Подесувате Капа
капа бои:
Бела/ прилагодите
совет:
пластични dropper
Шише:
МИЛЕНИЧИЊА(Транспарентна)
Минимална цел:
2500
Капацитет:
10ml (5ml, 10ml, 15ml, 20ml, 50мл, 100ml за choise)
Големина:
D
Место на Потекло:
Гуангжу Во Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата