MUB - 11ML Мини Етерично Масло Refillable Парфем Шише Празно УВ Стакло Парфем Случај Со 2 Бои

MUB - 11ML Мини Етерично Масло Refillable Парфем Шише Празно УВ Стакло Парфем Случај Со 2 Бои

DEN 128.00
DEN 168.00
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики :
Материјал : Синтетички стакло внатрешна сад+стакло dropper
Спецификации :
Капацитет : 11 ml
Големина : 2.4 x8.0 cm
Нето тежина : 23.6 g

Повеќе информации

боја:
злато, црвен
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
UP047
Големина:
10ml
Бренд Име:
MUB
Објектот:
11ml Refillable Парфем Шише Со Стакло
боја:
Сребро , Злато
Is_free превозот:
Yes
Is_customed:
Yes
Големина:
11ML

Најдобрите понуди во категоријата