Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
бесплатен превозот 100ml 30pcs/многу PP ПЕТ Празни зелена/pnk Пластични Спреј Шише / Распрскувачи,Козметички пакување шише

бесплатен превозот 100ml 30pcs/многу PP ПЕТ Празни зелена/pnk Пластични Спреј Шише / Распрскувачи,Козметички пакување шише

DEN 957.00
DEN 1040.16
 

Това е достапна
Износ


Здраво,драг пријател :
Многу ви благодариме за пребарување нашата продавница.
Ние имаме многу видови на производи.повеќе детали,ве молиме кликнете на неа :
http : //www.aliexpress.com/store/512499 или контактирајте го продавачот.
Било какви дополнителни прашања,слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што побрзо.
Со нетрпение очекувам да има среќен бизнис со вас.
Krystal : ) За производи :
1. Слики може да имаат мала боја разлика со вистинските производи поради светлина,,различни екран поставување итн.Ние го цениме вашето разбирање.
2. Сите производи се двојно проверени пред испраќање.Ние со нетрпение очекуваме да воспоставување на долгорочни деловни односи со нашите клиенти.
Внимание :
1. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса за да бидете сигурни дека тоа може да стигне до вас од страна на локалните поштата.
2. Ве молиме обрнете внимание на вашиот центар за пораки или e-mail. Ние ќе ве контактираме во случај да има проблем со вашата нарачка.

Повеќе информации

Спецификации:
транспарентен пумпа, бела пумпа
боја:
Зелена, розова
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
100ml
Број На Модел На:
15g

Најдобрите понуди во категоријата