3G Пластични Тегла Круг Дното, Козметички Пакување Тегла, Пластични Крем Тегла, 3ML Празни Козметички Кутија, Нокти Убавина Тегла, 50PCS/Многу

3G Пластични Тегла Круг Дното, Козметички Пакување Тегла, Пластични Крем Тегла, 3ML Празни Козметички Кутија, Нокти Убавина Тегла, 50PCS/Многу

DEN 844.00
DEN 907.20
 

Това е достапна
Износ


САД $ 41.90 /многу US $ 29.90 /многу US $ 39.30 /многу US $ 83.90 /многу US $ 26.20 /многу US $ 33.90 /многу US $ 33.90 /многу US $ 44.90 /многу
Бесплатен Превозот -3g Пластични Тегла, 3g Козметички Пакување Тегла, Крем Тегла, Пластични Мала Тегла, Празни Козметички Кутија, Нокти Убавина Сад, Козметика Пакување Кутија,
Бесплатен Превозот50 PCS/Многу.-
Точка Име : 3g Пластични Крем Тегла
Материјал : висок квалитет на ГЛАСАЧКО место материјал.
Капацитет : 3 ML, 3 G.
Димензии : Дијаметар 30ММ, Висина 16 MM.
Капа Бои : Портокалова, Розова, Црвена, Розово, Бело, Црно, Транспарентен, Сина, Зелена, Виолетова, Жолта.
Ние, исто така, имаат ист Тегла со Капацитет на 2g, 4g, 5g, 10g, 15g, 20g.

Повеќе информации

Спецификации:
3g 3ml
боја:
Роуз Црвена, Транспарентна, Портокалова, Црвена, Бела, Зелена, Црна, Жолта, Виолетова, Розева, Сина Светлина
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Големина:
3G 3ML
Број На Модел На:
Круг Дното На Теглата
Материјал:
PS
капа бои:
Многу бои на располагање.
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Најдобрите понуди во категоријата