Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2017 Broadlink 2 ПАРЧИЊА SP3S ЕУ/Contros Smart Безжичен WiFi Штекер Моќ Plug 16A 3500w со Енергија Метар IOS Android Далечинска Контрола

2017 Broadlink 2 ПАРЧИЊА SP3S ЕУ/Contros Smart Безжичен WiFi Штекер Моќ Plug 16A 3500w со Енергија Метар IOS Android Далечинска Контрола

DEN 2102.00
DEN 2803.20
 

Това е достапна
Износ


2017 Broadlink 2 ПАРЧИЊА SP3 S ЕУ/Contros Smart Безжичен Wi Fi Штекер Моќ Plug 16 A 3500w со Енергија Метар IOS Android Далечинска Контрола
Broad Link Моменти
* Целосна англиски контрола СТАН, може да се работи со сите Broadlink производи, се постигнува ITFFF врски контролирање.
* Мали димензии и мала тежина, можете да го преземе заедно за време на вашето патување.
* Скенирање на QR код во англискиот упатство
* Влезен напон : AC 100 - 240 V ( поддржува AC 150/60 Hz )
* Лесно за инсталација, лесно за ракување и да може да се активира веднаш
* Wi-Fi опсег : 50m
* Тоа е differce од Broadlink SP3, SP3 S приклучок со енергија метар, но SP3 без.
* Ве молиме љубезно истакна : Broadlink SP3 S не може да се користи во Janpan. Answer : ___________________________ Note : Ова е Германија stanard еу приклучок , приклучок pin е 4.8 мм , не одговараат во некои ЕУ countriese како Италија и Швајцарија и др. Pls провери и потврди доколку тоа одговараат за вашата пред ставање ред. SP3 S Производ Фотографии Апаратот Контрола : Switch апарати или исклучете далечинско од вашиот smartphone - Група апарати : Можете да го група за домаќинство, така што ќе може да се контролираат сите од нив во исто време - Енергетски Мониторинг : Реално време и историски потрошувачка информации во Watts и трошоците за единица - Распоред на тајмери : Set тајмери за автоматско префрлање на уреди - Режим на Елиминација : Поставете го контактот за да го исклучите кога лево на екранот во мирување за премногу долго Функционални Карактеристики - Лесно да се инсталира и програма - Видете размена на инстант енергија и трошоците преку богата интерфејс на i Phone и Андроид Стан - ги Следи истовремено неограничен број на апарати - Пристап до вашата енергија податоци во секое време, од било каде - Прикажете преглед на историски трошоци на водење на апарати во лесен-за-читање графика - се Учат на вашето семејство за употребата на енергија и заштеда на Контрола на апарати за далечинско - Програма тајмери за автоматско префрлање на уреди - Заштедите пари со елиминирање на режимот на потрошувачката на апаратот
Плаќање
1.Можете да платите со Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.
2. КУПАТ ПОВЕЌЕ, СПАСИ ПОВЕЌЕ! Доколку купите повеќе од 10 парчиња,ние им даде добар дел цена, добредојде за истрага.
3.Ако имате проблеми со правење на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress.com за помош.
Превозот
1 Ние се направи за испорака од страна на различни начини, вклучувајќи воздушен mail, DHL express, UPS, да се изразат, Fedex експрес, ТНТ експрес и ЕМС express. Вашата цел ќе биде предаден во рамките вети време.Како следново е општо испорача време на различни превозот метод
Воздухот mail(Ер Парцела) : За 7-30 дена(Но тоа трае подолго време да се стигне до Бразил, Русија, итн.)
Експрес : За 2-10 дена (времето За Испорака е за референца)
2 .УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
3 .Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
4. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
5 .Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Повеќе информации

Стандард:
EU
боја:
2 парчиња sp3S ЕУ
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Номинална моќност:
Глобална напојување за AC100 - 240V ( поддржува AC 150/60 Hz )
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
WIFI:
Yes
Заштита Од Преоптоварување:
No
Бренд Име:
BroadLink
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Господар Префрлате:
No
Номинална Струја:
AC 100 - 240V ( поддржува AC 150/60 Hz )
Заземјување:
Не-Заземјување
Номинална Напон:
110-250V
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
USB Вкупна Моќност:
Никој
Број На Модел На:
SP3S
Тип:
Електричниот Приклучок
Места Број:
1
Функција:
Мини Енергија Следи Smart Безжичен WiFi Socket
Комуникација Режим:
Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4 GHz)
Номинална Струја:
16A
Макс Оптоварување:
3520W
Потрошувачка На Енергија:
Е Помало Или Еднакво На 1.1 W
сертификација:
CE, ГШ, RoHS

Најдобрите понуди во категоријата