Costura,DMC DIY де punto круз де,де punto де круз,Едноставен, модерен Едноставен модерен мали пијано свирење на пијано девојка линија embroider

Costura,DMC DIY де punto круз де,де punto де круз,Едноставен, модерен Едноставен модерен мали пијано свирење на пијано девојка линија embroider

DEN 214.00
DEN 345.60
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted, 14CT Печатени, 11CT unprinted, 11CT Печатени
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
11CT:
24x35
14CT:
19x27
Број На Модел На:
RA029

Најдобрите понуди во категоријата