50pc/многу 20mm Круг Плетење Капчиња Дрвени Монистра Топки за DIY декорација бебе дрвени teething накит ѓердан хривнија

50pc/многу 20mm Круг Плетење Капчиња Дрвени Монистра Топки за DIY декорација бебе дрвени teething накит ѓердан хривнија

DEN 774.00
DEN 815.04
 

Това е достапна
Износ


Количина : 50pcs/многу
Материјал : Дрвени мушка со плетени надвор
Големина : Φ20mm со 4.0 mm дупка
Боја : 36
Пакување : pls остави порака со боја треба кога местото цел
ако не, ќе се измеша случајно да сте, многу благодарам
Испорака
Експрес : DHL, Fedex, ТНТ, UPS-от : 3-7days да пристигнат
Кина Пост : 2-8 недели за да се пристигне, некои далечни addrss можеби ќе треба подолго време на испорака
ако ви се допаѓа различни превозот начин, pls кликнете на превозот копчето од листата да се промени.
Данок
Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок / помалку при увоз, ние ќе изјават тоа со пониска вредност. Ова пониска цена нема ништо да се направи со вкупната цена сте платиле, продавачот не е одговорен за tariffic
Плаќање
Кредитна Картичка, Банкарски трансфер, Western Union, ако сакате било кој друг начин на плаќање, pls контактирајте со нас пред да плаќаат, многу ви благодариме.
Политика На Враќање
Ако постојат некои оштетување за време на испорака или не ви се допаѓа нашиот објект кога се примени, pls контактирате со нас за ПОБРЗО преку е-маил со фотографии од оштетен производ, ние ќе го реши преку наплата / замени за навремено, обработка може да се направи само во 3 работни денови откако ќе ја прими стоката.
Повратни Информации Ценети
Вашето мислење е многу, многу важно за нас, Pls се потврди приемот кога ќе добиете пакетот, контактирајте со нас пред било која од вашите negotive коментари, ние ќе ви одговори во 24 часа и се обидуваме се потрудиме да дознаете добро решение. се надеваме дека сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам однапред.

Повеќе информации

Тип:
Pacifier
Шаблон Тип:
Цврста
Возраст:
> 4 месеци
Број На Модел На:
DT076
Бренд Име:
CHENKAI
Материјал:
Дрво
Големина:
Dia 20mm
Материјал Функција:
ПВЦ Слободни
Пакување:
Комбинација на опрема

Најдобрите понуди во категоријата