30pcs/многу 1M ohm 2W 1% Радијална НАТОПИ Метал Филм Axial Отпорник 1Mohm 2W Отпорници

30pcs/многу 1M ohm 2W 1% Радијална НАТОПИ Метал Филм Axial Отпорник 1Mohm 2W Отпорници

DEN 47.52
 

Това е достапна
Износ


Опис на производот
Axial
Метал Филм Отпорник
Отпорот
1 Mohm
Wattage, Отценети
2 W
Толеранција
1%
Пакет
Axial
Тип
Метал Филм Отпорник
Ние нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат во
електронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години. Ние обезбедуваме
производи со висок квалитет, конкурентни цени и брза испорака до награда добар reputatio.
Имаме илјадници директен извор добавувачи.Сите модели се во парк.Ако ви треба голема количина
, ве молиме контактирајте со нас за да добиете попуст.Ние ќе понудиме најдобрите pirce за вас.
По продажба на услуги
1.Ние нудиме 60days гаранција за квалитет за сите производи.
2. Ние ќе го замени за вас слободно, ако не постои човек направи проблем.
3. Треба да им се понуди дел не на производи и цел не кога
имате било какви прашања во врска со предмети.
1.Сите се враќа треба да бидат направени во гарантен peroid.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати предметите.
3.Ние може само да го прифати враќањето пратка на пошта пост.
1.Ние нудиме различни видови на превозот опции , вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex , EMS ,итн.
2.Ние ќе разговараме за превозот детали со нашите клиенти, и да го изберат најдобрата опција,
и тогаш им помогне на превозот. 3.Ние треба за 1-3 дневна породувањето. 2 W 1 Mohm
Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.Вашата цел можеби
сносите дополнителни сопствени должност,даночни или други царински трошоци поврзани во вашата земја,
тоа е на купувачот одговорност,купувачот треба да платат за тоа. Ние не плаќаат никакви царински давачки. 1 Mohm2 W
1.Ако ви треба голема количина на ,ве молиме слободно да контакт.
2.Ние ќе им понуди повеќе попуст ако ви треба голема количина.
3 We може да прифати повеќе плаќање

Повеќе информации

Температурата На Работа:
Стандард
Номинална моќност:
2W
Температурата Коефициент:
Стандард
боја:
Светло Сива
Број На Модел На:
MR20-001
is_customized:
Yes
Отпор Толеранција:
1%
Тип:
метал филм отпорник
Пакет Тип:
Throught Дупка
Технологија:
Метал Филм
Состојба:
Нови
Бренд Име:
TTVXO

Најдобрите понуди во категоријата