Нови 2017 Мода Зимска Јакна Со Вистински Големи Raccoon Крзно Јака Зимско Палто Жените Паркови Топло Надолу Памук Outerwear врвот

Нови 2017 Мода Зимска Јакна Со Вистински Големи Raccoon Крзно Јака Зимско Палто Жените Паркови Топло Надолу Памук Outerwear врвот

DEN 2635.00
DEN 3293.28
 

Това е достапна
Износ

Нови 2017 Мода Зимска Јакна Со Вистински Големи Raccoon Крзно Јака Зимско Палто Жените Паркови Топло Надолу Памук Outerwear врвот
ГОЛЕМИНА на Рамо Градите Ракав Должина S 35 94 54 75 M 36 98 55 76 L 37 102 56 77 XL 38 106 57 78 2 XL 39 110 58 79 3 XL 40 114 59 80 4 XL 41 118 60 81
Ако пред цел на грб ,вие имате било какви прашања,pls се чувствуваат да contant нас за помош.Ви благодарам многу.
Големина можеби 1-3 СМ ГРЕШКА. Големина на Забелешка Тоа е Азија големина, можете да го промените на велика БРИТАНИЈА/САД големина од себе : 1 инч=2.54 см. (Прирачник за грешка при мерење 1-3cm)

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Патент
Јака:
Стенд
Декорација:
Копчето,Џебови,Крзно,Патентите
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Лабава
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
зимска јакна жени
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Година:
2017
Сезоната:
Есен,Зима

Најдобрите понуди во категоријата