Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2017 нов стил на жените елегантен и убав блуза lapel кожна јакна

2017 нов стил на жените елегантен и убав блуза lapel кожна јакна

DEN 1036.00
DEN 1295.52
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Материјал:
Најлон
Стил:
Повик
Декорација:
Чипка
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Широк-waisted
Маскирани:
No
Број На Модел На:
Црна
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Црна

Најдобрите понуди во категоријата