Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2017 Жените Крзно јака маскирани casaco feminina inverno солидна боја зимска јакна жените outerwear за ladie паркови грб 3XL

2017 Жените Крзно јака маскирани casaco feminina inverno солидна боја зимска јакна жените outerwear за ladie паркови грб 3XL

DEN 1267.00
DEN 1583.52
 

Това е достапна
Износ

2017 Жените Крзно јака маскирани casaco feminina inverno солидна боја зимска јакна жените outerwear за ladie паркови грб 3 XL ГОЛЕМИНА Рамо Градите Ракав Должина M 38 94 58 78 L 39 98 59 80 XL 40 102 60 82 2 XL 41 106 60 84 3 XL 42 110 61 86
Големина можеби 1-3 СМ ГРЕШКА. Големина на Забелешка Тоа е Азија големина, можете да го промените на велика БРИТАНИЈА/САД големина од себе : 1 инч=2.54 см. (Прирачник за грешка при мерење 1-3cm)
Ако пред цел на грб ,вие имате било какви прашања,pls се чувствуваат да contant нас за помош.Ви благодарам многу.

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Јака:
Стенд
Декорација:
Копчето,Џебови,Крзно,Патентите
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
зимска јакна жени
Тип:
Тенок
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Нови:
2017
Сезоната:
Есен,Зима

Најдобрите понуди во категоријата