Жените 2017 Зима пердув памук фустан корејската верзија на женска изгубат големи димензии на долго дел од ladie е јакна

Жените 2017 Зима пердув памук фустан корејската верзија на женска изгубат големи димензии на долго дел од ladie е јакна

DEN 1105.00
DEN 1381.92
 

Това е достапна
Износ

Жените 2017 Зима пердув памук фустан корејската верзија на женска изгубат големи димензии на долго дел од ladie е јакна врвот
ГОЛЕМИНА на Градите Ракав Должина S 108 56 99 M 112 57 100 L 116 58 101 XL 120 59 102 2 XL 124 60 103
Ако пред цел на грб ,вие имате било какви прашања,pls се чувствуваат да contant нас за помош.Ви благодарам многу.
Големина можеби 1-3 СМ ГРЕШКА. Големина на Забелешка Тоа е Азија големина, можете да го промените на велика БРИТАНИЈА/САД големина од себе : 1 инч=2.54 см. (Прирачник за грешка при мерење 1-3cm)

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Лабава
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
зимска јакна жени
Декорација:
Џебови,Патентите
Јака:
Пак надолу Јака
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Година:
2017
Сезоната:
Есен,Зима

Најдобрите понуди во категоријата