Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2017 Жените зимска јакна солидна голема големина 3XL feminino крзно јака маскирани женски Долги топли згусне грб

2017 Жените зимска јакна солидна голема големина 3XL feminino крзно јака маскирани женски Долги топли згусне грб

DEN 1366.00
DEN 1707.84
 

Това е достапна
Износ

2017 Жените зимска јакна солидна голема големина 3 XL casacos де inverno feminino крзно јака маскирани женски Долги топли згусне грб ГОЛЕМИНА Рамо Градите Ракав Должина M 37 95 58 77 L 38 99 59 78 XL 39 103 60 79 XXL 40 107 61 80 3 XL 111 41 81 62
Ако пред цел на грб ,вие имате било какви прашања,pls се чувствуваат да contant нас за помош.Ви благодарам многу.
Големина можеби 1-3 СМ ГРЕШКА. Големина на Забелешка Тоа е Азија големина, можете да го промените на велика БРИТАНИЈА/САД големина од себе : 1 инч=2.54 см. (Прирачник за грешка при мерење 1-3cm)

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Стил:
Повик
Декорација:
Џебови,Крзно,Патентите,Собираат
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Мандарински Јака
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Тенок
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
зимска јакна жени
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Нови:
2017
Сезоната:
Есен,Зима

Најдобрите понуди во категоријата