Нови Зимски Женска Краток Памук јакни Тешка Коса Јака Thicke Топло Паркови Abrigos Mujer Invierno Плус Големина Тенок Пердув A0083

Нови Зимски Женска Краток Памук јакни Тешка Коса Јака Thicke Топло Паркови Abrigos Mujer Invierno Плус Големина Тенок Пердув A0083

DEN 1420.00
DEN 2784.00
 

Това е достапна
Износ


Нови Зимски Женска Краток Памук јакни Тешка Коса Јака Thicke Топло Паркови Abrigos Mujer Invierno Плус Големина Тенок Пердув A0083
Поради различни начини на мерење,Pls дозволете 1-3 cm разлика !! ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен) ГОЛЕМИНА(CM) биста lenght половината рамо ракав хип M 84 59 / 34 57 / L 86 60 / 35 58 / XL 90 61 / 36 59 / 2 XL 94 62 / 37 60 / 3 XL 98 63 / 38 61 / Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Мандарински Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
BVOCYRNG
Маскирани:
Yes
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови,Патентите
Облека Должина:
Краток
Стил:
Слатка
Број На Модел На:
жените грб

Најдобрите понуди во категоријата