Унисекс Noctilucent со долги ракави јакна облека лабава грб и студентите моден облека танц ноќ сјајна облека дух танц

Унисекс Noctilucent со долги ракави јакна облека лабава грб и студентите моден облека танц ноќ сјајна облека дух танц

DEN 1177.00
DEN 1471.20
 

Това е достапна
Износ


Унисекс Noctilucent со долги ракави јакна облека лабава грб и студентите моден облека танц ноќ сјајна облека дух танц
"Посебни потсети
Прозрачна шема само може да се апсорбира светлина во темно место, модел по доволни апсорбира светлината, светлината време може да биде подолг, висината на светлечки украси и интензитет на светлина, зрачењето време должина имаат одредени односи. "
Ако ви се масти, изберете поголем siz e
"Посебни потсети
Прозрачна шема само може да се апсорбира светлина во темно место, модел по доволни апсорбира светлината, светлината време може да биде подолг, висината на светлечки украси и интензитет на светлина, зрачењето време должина имаат одредени односи. "Големината Предлага висината cm xxs 140-145 cm xs 150-155 cm S 155-160 см М 165-170 cm L 170-175 cm xl 175-180 cm xxl 180-185 cm xxxl 185-190 cm
Ако ви се масти, изберете поголем siz e
Плаќање
Само преку Aliexpress Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку нашиот безбеден уплатата . Ве молиме да не контактирате ако не можете да направи плаќање веднаш. Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
- Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Испорака
Ви благодариме за вашата понуда.
- Ние брод вашата нарачка во рок од 2-3 дена по расчисти исплата.
- Објектот испратени од преку кина Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 39 дена.
- Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 39 дена. Ако не примите објект по 39 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
- Ние брод на адресата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во е компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Однос на скала
Враќање & Наплата
- Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
- Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.
Контактирајте со нас
Нашите работното време
-Пекинг време : понеделник до петок 9 : 30 часот до 6 : 30 часот.
Ве молиме Контактирајте со нас преку порака на англиски јазик ,Ние не работа за време на празници во Кина.
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со мене и не ни даваат негативни или природни повратни информации, Ние мора да ви даде задоволително решение. Повратни Информации & DSRs (Детални Продавачот Рејтингот).
Ние зависи од нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее. Затоа, Вашите повратни информации и Ѕвездите се исклучително важни за нас како подобро Ѕвезди резултати, влијае на нашата пребарување поставување на .

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
ОСУМ ДО
Материјал:
Памук,Spandex,Ацетат
Стил:
Повик
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Лабава
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
Водечки танчер танчерка TS волкот смртта Дух Волкот Черепот Змеј
Дебелина:
Стандард
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Тип Верзија:
лесно
Ткаенина класификација:
памук полиестер
Шема:
Други
Применливи објект:
тинејџери

Најдобрите понуди во категоријата