200PCS 5-30A Автомобилската Европската Осигурач Кол 6mm Континентална Автомобил Осигурач ГБС ЕУ Автомобил/Авто Сечилото 6Sizes Bakelite Авто Fuze Комплет со Кутија

200PCS 5-30A Автомобилската Европската Осигурач Кол 6mm Континентална Автомобил Осигурач ГБС ЕУ Автомобил/Авто Сечилото 6Sizes Bakelite Авто Fuze Комплет со Кутија

DEN 431.52
 

Това е достапна
Износ


200 PCS 5-30 A Автомобилската Европската Осигурач Кол 6mm Континентална Автомобил Осигурач ГБС ЕУ Автомобил/Авто Сечилото 6 Sizes Bakelite Авто Fuze Комплет со Кутија

Спецификација :
Количина : 200 PCS
Материјал : Пластични и бакар
Боја : Бела, Зелена, Сина, Портокалова, Црвена
Должина : 25mm
Дијаметар : 6mm
Големина : Colorx AMPx Quantity
Портокал x 5 APM x 25 PCS
Бела x 8 AMP x 50 PCS
Зелена x 10 AMP x 25 PCS
Црвениот х 16 AMP x 50 PCS
Сина x 25 AMP x 50 PCS
Должина : 25мм / Дијаметар : 6mm
Погоден за сите релевантни автомобилската користи овие високо квалитетни керамички осигурувачи се Пречник од 6mm x 25мм во Должина.
Опис :
Уште произведени и достапни, керамички тип осигурувачи се користи за заштита на електрични кола во многу (главно) постари Европската возила . Има облик на телото, со елемент (осигурач жица линк) се видливи и encapsulating краевите на телото.
Пакетот Вклучува :
1x200 PCS Автомобил Осигурувачи со Кутија
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена .
Feed Врати
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Повеќе информации

Стандарди За Безбедност:
IEC
Број На Модел На:
OWLO4260
Употреба:
Автомобилската
Материјал:
Керамика
is_customized:
Yes
Кршење Капацитет:
/
Количина:
200pcs
боја:
Бела, Зелена, Сина, Портокалова, Црвена
Должина:
25mm
Дијаметар:
6mm

Најдобрите понуди во категоријата