100pcs 6*30 Брз удар Керамички Осигурач 6x30mm Осигурач 250V 0.5 A 1А 2А 3А 4А-5A 6A 8A 10A 15A 20A 25A 30A

100pcs 6*30 Брз удар Керамички Осигурач 6x30mm Осигурач 250V 0.5 A 1А 2А 3А 4А-5A 6A 8A 10A 15A 20A 25A 30A

DEN 354.00
DEN 416.64
 

Това е достапна
Износ


Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

Повеќе информации

ЗАСИЛУВАЧ:
25A, 8A, 6A, 20A, 10A, 15A, 0.5 A, 1A, 3А, 5A, 30A, 4А -

Најдобрите понуди во категоријата