Hantek MSO5074F 7 TFT LCD екран со 800*480 70Mhz 1GSa/s 4Ch дигитални чување Oscilloscope+8 Ch Логика Аналитичар+25MHz Arb

Hantek MSO5074F 7 TFT LCD екран со 800*480 70Mhz 1GSa/s 4Ch дигитални чување Oscilloscope+8 Ch Логика Аналитичар+25MHz Arb

DEN 20292.00
DEN 21360.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Бренд Име:
Hantek
DIY Материјали:
Електрични
Дигитални Канали:
4
Бендот Ширина:
60-99MHz
Број На Модел На:
MSO5074F
Рекорд Должина:
1GSa/S
Големина На Дисплеј:
5.0 - 6.9 Инчи
Резолуција На Екранот:
640*480 Пиксели
Во Реално Време Земање Мостри Стапка:
72MSa/s
Макс Бранови Фати Го Оценувате:
30,000 wfm/s
Е Батеријата Demountable:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата