Hantek DSO7084B Дигитални Чување Oscilloscope 4 Канали 2Gsa/s 80MHz 7 TFT LCD 800x480 USB 64K Меморија Длабочина AC110-220V

Hantek DSO7084B Дигитални Чување Oscilloscope 4 Канали 2Gsa/s 80MHz 7 TFT LCD 800x480 USB 64K Меморија Длабочина AC110-220V

DEN 27816.00
DEN 29280.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Бренд Име:
Hantek
DIY Материјали:
Електрични
Дигитални Канали:
4
Бендот Ширина:
60-99MHz
Број На Модел На:
DSO7084B
Рекорд Должина:
2GSa/s
Големина На Дисплеј:
5.0 - 6.9 Инчи
Резолуција На Екранот:
640*480 Пиксели
Во Реално Време Земање Мостри Стапка:
72MSa/s
Макс Бранови Фати Го Оценувате:
30,000 wfm/s
Е Батеријата Demountable:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата