4 Канали 2GSa/s 100MHz Дигитални Чување Oscilloscope 7 TFT LCD 800x480 USB AC110-220V DSO7104B

4 Канали 2GSa/s 100MHz Дигитални Чување Oscilloscope 7 TFT LCD 800x480 USB AC110-220V DSO7104B

DEN 27132.00
DEN 28560.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Макс Бранови Фати Го Оценувате:
30,000 wfm/s
Бренд Име:
Hantek
Дигитални Канали:
4
Рекорд Должина:
2GSa/s
Резолуција На Екранот:
128*64 Пиксели
DIY Материјали:
Електрични
Е Батеријата Demountable:
Yes
Во Реално Време Земање Мостри Стапка:
200MSa/s
Број На Модел На:
DSO7104B
Бендот Ширина:
60-99MHz
Големина На Дисплеј:
3.0 - 4.9 Инчи

Најдобрите понуди во категоријата