Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
памук Есен комбинација јоргани 180*200cm bedspread троседот покрие Американски стил ќебиња Машина перат сина лето корица

памук Есен комбинација јоргани 180*200cm bedspread троседот покрие Американски стил ќебиња Машина перат сина лето корица

DEN 2879.00
DEN 5234.40
 

Това е достапна
Износ


100% памук Есен комбинација јоргани 180*200cm bedspread троседот покрие Американски стил ќебиња Машина перат сина лето залив р
Лицето Материјал : 100% памук
Фил : 100% памук
Внатре материјал : 100% памук
Големина : 180*200cm
Боја : црвена, сина
За Испорака :
Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, од страна на Кина пост, Epacket,Финска пост, SPSR, ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS. ПАТАРИНА, Aramex, Aliexpress превозот.....
Првото перење,
вие може да додадете лажица сол во ладна вода; водата мора да биде помала од 30 степени centigrade. И следниот пат, ќе може да се мијат нашите постелнина поставува во машина за миење, се разбира, не е потребно да додавате сол било повеќе.
Повратни информации
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации. Се разбира, кога ќе има нешто незадоволни, може исто така да ни кажете, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот до што може да ни даде 5 ѕвезди. Јас верувам дека вие мора да бидете пријатно изненадени кога ќе примите вашата нарачка.

Повеќе информации

Големина:
180 by 200cm
Апликација Големина:
180 од 200cm
Ткаенина Count:
50
Сезоната:
Лето
Возрасна Група:
Возрасни лица
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
тема count:
300TC
Измијте:
Механички Се Мијат
Број На Модел На:
BG002
Шема:
Печатени
Пополнување:
Памук
Употреба:
Дома
Техника:
Крпеница
Име:
Американски Стил Јоргани
Материјал:
100% Памук
Големина:
180*200cm
Погоден за:
Лето Есен
Име 2:
Креветот се шири, троседот маска
Технологија:
Крпеница
Тежина:
1.3-1.8KGS
Количина:
1pc
боја:
Црвена, Сина

Најдобрите понуди во категоријата