Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
4 Парчиња од не ' рѓосувачки челик експлозија-доказ вентил вентил гуми општи вакуум млазницата вентил капа

4 Парчиња од не ' рѓосувачки челик експлозија-доказ вентил вентил гуми општи вакуум млазницата вентил капа

DEN 362.00
DEN 425.76
 

Това е достапна
Износ

Име на производот : не ' Рѓосувачки челик Вентил главниот вентил. Вакуум цевки млазницата вентил капа Соодветни модели : Мал автомобил Материјал Наука : Нерѓосувачки челик
4 Pcs нерѓосувачки челик, главниот вентил со вентил.
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид :
1. Сите фотографии се вистински фотографии.
2. Ако не ја прими стоката во 65 дена (обично 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок.
3. Ве молиме не го започнете спор во рамките на договореното време, бидејќи тоа е наш заеднички кредибилитет е многу важно.
4. Кога ќе го добиете производот имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем.
5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас.
4 по пакет, тоа е погоден за мали автомобили, вие не изберете боја, сите модели ќе случајно испраќаат. Плаќање Ние само ќе го прифати ЗАЧУВАМ плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека вашата добиваат адреса е точна. Така што ќе може да прими. Реконструкција или повторно да Ја прати Политика Ако добиете предмети имаат проблеми со квалитетот или оштетен, ве молиме да се обезбеди фотографии и контактирајте со нас, ние ќе ја или рефундирање на вашата исплата. Но, ние не ќе ја прифати ќе се врати на купувачот оперативни грешки предизвикани од оштетените објекти. Нашата Компанија и Услуга Нашата компанија беше од 2008 година, професионални трговија на големо бизнис на VAG целосна палета на делови, па ако имате специјални барања, ве молиме контактирајте со нас. ние многу продажба на ОЕМ делови и високо-квалитетни резервни делови, во исто време, ние обезбедување на нивната посветеност на квалитетот. Ние, исто така, обезбедува професионални решенија и по-продажбата на услугата, па ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе бидеме среќни да ви послужи, ви благодарам.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Име На Модел:
43
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
0.02kg
Објектот Висина:
1cm
Година:
1998-2015
Објектот Должина:
4.3cm
Бренд Име:
Ausmarta
Објектот Ширина:
1cm
Специјални Функции:
вентил на матични
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Име на производ:
Сребро бела нерѓосувачки челик експлозија-доказ вентил гајтанот
Име На Производ 1:
Вакуум цевки млазницата вентил капа
соодветни модели:
Мал автомобил
Материјал Наука:
Нерѓосувачки Челик

Најдобрите понуди во категоријата