Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Двоен Слој Тенок Хибрид Shockproof Силикони Оклоп Случај Тешко Заштитна Маска За ZTE Maven Z812/Фанфари/Увертира 2

Двоен Слој Тенок Хибрид Shockproof Силикони Оклоп Случај Тешко Заштитна Маска За ZTE Maven Z812/Фанфари/Увертира 2

DEN 122.00
DEN 143.52
 

Това е достапна
Износ

Премиум дизајниран Случај е совршено произведени за да се вклопи и дополнување на мувла на вашиот Телефон. Ажурирајте го вашиот Телефон безбедно; Обезбедува максимална заштита и спречување на гребење, испакнатините, и нечистотија од акумулира. Направени од издржлив високо квалитетни материјали, лесна Тежина, Мека и Многу Лесно Да се Инсталира. Надворешниот дел е изработен од тврда пластика.Внатрешниот дел е изработен од Мека TPU. Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстранете го поклопецот. Додаток Само. Телефонот Не Се Вклучени
Компатибилен со :
За ZTE Фанфари/Увертира 2/Maven Z812 САМО.

Повеќе информации

Бренд Име:
ELEPHONE
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
ZTE
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
дизајн:
Спортски,Гроздобер,Бизнис,Обичен
боја:
Црна/Gold/Бела
испорака:
Бесплатен превозот
Компатибилен Модел:
За ZTE Фанфари/Увертира 2/Maven Z812

Најдобрите понуди во категоријата