Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2In1 3D Касета Дизајн Хибрид Солиден Случај За Samsung Galaxy Note 8 КОМПЈУТЕР Хард Гума Заштитна Маска) За Samsung Galaxy Note 8

2In1 3D Касета Дизајн Хибрид Солиден Случај За Samsung Galaxy Note 8 КОМПЈУТЕР Хард Гума Заштитна Маска) За Samsung Galaxy Note 8

DEN 143.00
DEN 168.48
 

Това е достапна
Износ

За Samsung Galaxy Note 8 Гроздобер Ретро Касета Дизајн Оклоп Случај Меки Силиконски TPU Shockproof Симпатична Маска За Samsung Galaxy Note 8
Функција : 100% сосема нов висок квалитет случај 3 D ретро касета симпатична цртан филм дизајн Материјал : Тешко PC Гума Заштитите вашиот телефон од гребење,прашина , отпечатоци од прсти Совршено cutouts и тенок дизајн ви овозможи да се зголеми функционалноста на вашиот телефон Нудат одлична заштита за вашиот телефон, лесно се вклопуваат и лесен за инсталација Моден дизајн држи вашиот Телефон приватниот и се чувствува добро Шок абсорбента, shatterproof, и анти-нула материјал Додава заштита од случајно паѓање. Сите функција да работат добро, дури и вашиот телефон е во овој случај Никогаш да не го блокира сигнал
Компатибилен со : За Samsung Galaxy Note 8
Пакет содржи : 1 x 3 D Касета Оклоп случај


Повеќе информации

Бренд Име:
ELEPHONE
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар,Со Прст Прстен
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Note 8
дизајн:
Животно,Гроздобер,Геометриски,Слатки,Шарени
Големина:
6.3 inch
Карактеристики:
гроздобер ретро касета дизајн назад оклоп случај

Најдобрите понуди во категоријата