Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Оригиналниот iMatch Секојдневно Водоотпорен Случај За Xiaomi Mi Микс 2 Луксузни Shockproof цврст Метал Силикони Случај Целосна Заштита на Телефонот Маска

Оригиналниот iMatch Секојдневно Водоотпорен Случај За Xiaomi Mi Микс 2 Луксузни Shockproof цврст Метал Силикони Случај Целосна Заштита на Телефонот Маска

DEN 1433.00
DEN 1791.36
 

Това е достапна
Износ


Оригиналниот i Match Секојдневно Водоотпорен Случај За Xiaomi Mi Микс 2 Луксузни Shockproof цврст Метал Силикони Случај Целосна Заштита на Телефонот Маска
Карактеристики На Производот : 1. Оригиналниот IMATCH Бренд. 2. Отворен спортски тактички ultra light shockproof тешко заштитни случај, 360° заштита на вашиот паметен телефон . 3. Заштитете го вашиот паметен телефон од случајно капки,испакнатини или нечистотија . 4. со штанд носител на функција . 5. Секојдневно водоотпорен и shockproof тешко хибрид случај.

Повеќе информации

Материјал:
За Xiaomi Микс 2
Бренд Име:
IMATCH
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми Се Меша 2
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
For Xiami Mi Mix 2 Phone Cases
дизајн:
Спортски,Метален
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Луксузна Shockproof Метал Хард Секојдневно Водоотпорен Случај Маска
Модел:
Оригиналниот iMatch Метал мобилни Телефони Случаи Кеси За Xiami Ми се Меша 2
Стилот 1:
Секојдневно Водоотпорен Shockproof Телефон Случај За Xiami Ми Се Меша 2
Стил 2:
Отворен Спортски Оклоп Тактички Shockproof Случај За Xiami Ми Се Меша 2
Стилот 3:
Ултра-лесни Стојат Стил Тешко Целосна Заштитна маска за Xiami Ми се Меша 2
Материјал:
Алуминиум Метал + Силикони
SKU:
W1J0106

Најдобрите понуди во категоријата