Нови Пристигнување Ултра Тенка Проѕирна Нечистотија-Отпорна Пластика Кристално Јасна Тешко Задниот Поклопец Случај за Samsung Галакси On7 O7 G6000

Нови Пристигнување Ултра Тенка Проѕирна Нечистотија-Отпорна Пластика Кристално Јасна Тешко Задниот Поклопец Случај за Samsung Галакси On7 O7 G6000

DEN 95.04
 

Това е достапна
Износ


Нови Пристигнување Ултра Тенка Проѕирна Нечистотија-Отпорна Пластика Кристално Јасна Тешко Задниот Поклопец Случај за Samsung Галакси On7 O7 G6000
Опис На Производот>>>
100% Сосема Нов Случај
Совршено се вклопува За Samsung Галакси On7 O7 G6000
Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба
Перат и еднократно
Дизајн : Транспарентна Случај Тешко Пластични Кристално Јасна
Материјал : Овој производ е направен од високо-квалитетни Материјали.
Додаток САМО. Телефонот не се вклучени

Повеќе информации

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Тежок случај
дизајн:
Транспарентна
Бренд Име:
снег welkin
Тип:
Случај
Мало Пакет:
no
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Материјал:
Пластични
is_customized:
yes
Бродови Од:
Кина

Најдобрите понуди во категоријата