Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Huawei P9 случај Оригиналната MSVII Бренд p9 плус чистење маска huawei p9 лајт случај тешко КОМПЈУТЕР Назад покритие За huawei p9 плус телефон случаи

Huawei P9 случај Оригиналната MSVII Бренд p9 плус чистење маска huawei p9 лајт случај тешко КОМПЈУТЕР Назад покритие За huawei p9 плус телефон случаи

DEN 205.00
DEN 239.04
 

Това е достапна
Износ

Повеќе За Производот
Цена : 7.98 US $ 4.98 / Цена
Цена : 7.99 US $ 4.99 / Цена
Цена : 10.98 US $ 7.98 / Цена
Цена : 7.99 US $ 4.99 / Цена
Цена : 7.98 US $ 4.98 / Цена
Цена : 7.99 US $ 4.99 / Цена
Цена : 7.49 US $ 4.49 / Цена
Цена : 7.98 US $ 4.98 / Цена
..
Huawei P9 случај Оригиналната MSVII Бренд p9 плус чистење маска huawei p9 лајт случај тешко КОМПЈУТЕР Назад покритие За huawei p9 плус телефон случаи
Карактеристики : 1. 100% оригинални Msvii сосема нов висок квалитет. 2. Висок квалитет Ултра-тенок Мат тешко пластични Заштитни случај,Модата и луксузот. 3. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстранете 4. Заштити површината против триење и покритие нула знаци ,прашина , отпечатоци од прсти 5. Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња,контрола и пристаништа, без отстранување на случај 6. Лесно да се инсталира 7. Совршено опремени за вашите телефони. 8.Контактирате за ако имате било какви прашања во врска со нашиот објект. Пакети вклучуваат : 1.случај x 1 buc Бидете внимателни: ве Молиме бидете сигурни дека вашиот телефон верзија, купи точниот случај. ( Huawei p9 5.2" ) ве Молиме изберете За Huawei p9 ( Huawei p9 плус 5.5" ) ве Молиме изберете За Huawei p9 плус (Huawei G9 лајт/мини 5.2"、 Huawei p9 лајт 5.2" )ве Молиме изберете За Huawei p9 лајт ( Ако вашиот мобилен телефон кутија вели дека името на телефонот е huawei p9 лајт 2017; Своето име на модел во Кина е huawei чест 8 лајт; ве Молиме да се купи за huawei чест 8 лајт случај )
Добра вест!!! Ако купувате 2 парчиња од него, ќе може да се добие 5% попуст!!!
Постојат 2 дизајни на случај За Huawei P9 и Huawei P9 Плус , вашиот случај, ќе биде испратена по случаен дизајн.
ПАКУВАЊЕ & ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА
Уживајте во Мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита

Повеќе информации

Материјал:
За huawei p9, За huawei p9 плус, За huawei p9 лајт
дизајн:
Гроздобер,Бизнис,Обичен
Големина:
5.2'' / 5.5
Бренд Име:
Msvii
Функција:
Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Huawei
Мало Пакет:
Yes
Име на производ:
Силиконски случај за Huawei P9 / p9 плус / p9 лајт
Материјал:
Врвен квалитет на КОМПЈУТЕР
Место на Потекло:
Шенжен, Guangdong, Кина (Копно)
боја:
Покаже како слики
Стил:
Едноставен стил и Чистење стил
Фабриката Трговија На Големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Yes
Пакување:
MSVII оригинален бренд пакување

Најдобрите понуди во категоријата