Новиот Ултра Тенок Транспарентен Нечистотија-Отпорна Пластика Кристално Јасна Тешко Задниот Поклопец Случај за Asus Zenfone Max ZC550KL 5.5 инчен

Новиот Ултра Тенок Транспарентен Нечистотија-Отпорна Пластика Кристално Јасна Тешко Задниот Поклопец Случај за Asus Zenfone Max ZC550KL 5.5 инчен

DEN 95.04
 

Това е достапна
Износ


Новиот Ултра Тенок Транспарентен Нечистотија-Отпорна Пластика Кристално Јасна Тешко Задниот Поклопец Случај за Asus Zenfone Max ZC550 KL 5.5 инчен
Опис На Производот>>>
100% Сосема Нов Случај
Совршено се вклопува за Asus Zenfone Max ZC550 KL 5.5 инчен
Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба
Перат и еднократно
Дизајн : Транспарентна Случај Тешко Пластични Кристално Јасна
Материјал : Овој производ е направен од високо-квалитетни Материјали.
Додаток САМО. Телефонот не се вклучени

Повеќе информации

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Тежок случај
дизајн:
Транспарентна
Бренд Име:
снег welkin
Компатибилен Бренд:
за Asus
Тип:
Случај
Мало Пакет:
no
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Материјал:
Пластични
is_customized:
yes
Бродови Од:
Кина

Најдобрите понуди во категоријата