Нови Пристигнување Ултра Тенка Проѕирна Нечистотија-Отпорна Пластика Кристално Јасна Тешко Задниот Поклопец Случај за Samsung Галакси J5 Година J510

Нови Пристигнување Ултра Тенка Проѕирна Нечистотија-Отпорна Пластика Кристално Јасна Тешко Задниот Поклопец Случај за Samsung Галакси J5 Година J510

DEN 95.04
 

Това е достапна
Износ


Нови Пристигнување Ултра Тенка Проѕирна Нечистотија-Отпорна Пластика Кристално Јасна Тешко Задниот Поклопец Случај за Samsung Галакси J5 2016 Година J510x
Опис на производот>>> 100% Сосема Нов Случај Совршено се вклопува за Samsung Галакси J5 2016 Година Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба Перат и еднократно Дизајн : Транспарентна Случај Тешко Пластични Кристално Јасна Материјал : Овој производ е направен од високо-квалитетни Материјали. Додаток САМО. Телефонот не се вклучени

Повеќе информации

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Тежок случај
дизајн:
Транспарентна
Бренд Име:
снег welkin
Тип:
Случај
Мало Пакет:
no
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Материјал:
Пластични
is_customized:
yes
Бродови Од:
Кина

Најдобрите понуди во категоријата