Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CaseRiver Меки Силиконски Телефон Случај За Asus Zenfone 2 Ласерски 5.0 ZE500KL ZE500KG Случај, Маска За Asus Z00ED Z00RD ZE 500KL 500 КИЛОГРАМИ

CaseRiver Меки Силиконски Телефон Случај За Asus Zenfone 2 Ласерски 5.0 ZE500KL ZE500KG Случај, Маска За Asus Z00ED Z00RD ZE 500KL 500 КИЛОГРАМИ

DEN 58.00
DEN 58.08
 

Това е достапна
Износ

Ако ви треба Калено Стакло За Asus Zenfone 2 Ласерски ZE500 KL ( 5.0 инчен ) Екран Заштитник, ве Молиме Кликнете на Следнава Слика
Главните Карактеристики >>> Обоени Сликарство Случај Покритие За Asus Zenfone 2 Ласерски 5.0" ZE500 KL Материјал : Мека TPU Силикони Секоја дупка совршено да се Совпаѓаат ( Слушалка, МИКРОФОН, Волумен ,итн) 21 Дезени, Различни Избор за Мажи и Девојки Добредојдовте на големо наредби! >> Користете уникатна Шарени Paiting технологија, моделот деликатна, нека ви телефон биде посебен >> Користиме Високо квалитетни материјали, домот outlook, допир пријателски >> Совршено се Вклопуваат, Заштита и вашиот мобилен телефон Слики Покажуваат
Плаќање Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Пратката wipp стигнат до својата страна за 60-90 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа
Ние секогаш се прави се потрудиме да им служи на нашите клиенти, како што може.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени кога се вратија, купувачот нема да бидат одговорни за таквата штета, ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се вратат на производи.
Наплата
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Гаранција 1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации (5stars)за нас ,ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратна информација(1-3stars). Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање. Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Повеќе информации

Големина:
5.0
Компатибилен Бренд:
ASUS
Бренд Име:
CaseRiver
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
дизајн:
Егзотични,Животински,Геометриски,Слатки,Шарени,Апстракт,Спорт,Цитати & Пораки
Тип:
Монтиран Случај
Број На Модел На:
За Asus Zenfone 2 Ласерски ZE500KL ZE500KG Z00ED Z00RD 5.0
квалитет:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на УВ Печати Слика За Asus Z00 ЕД
Материјал:
Мек, Флексибилен Трајни Силикон TPU Шарени Слика со Мобилен Телефон Случај
Удобно Модел:
Ултра Тенок Случај За Asus Zenfone 2 Ласерски ZE500KL ZE500KG 5 Маска
Dropshipping, Продажба и се Меша Боја:
Поддршка За Asus Zenfone 2 Ласерски ZE 500KL ZE500KG
категорија:
Мобилен телефон додатоци За Asus Zenfone 2 Ласерски ZE500KL
Функција:
Отпорно на гребење,Нечистотија-отпорни,Шок Доказ За Asus Zenfone2 Ласерска
Клучни зборови:
Член celular fundas capa став куќишта За Asus Zenfone2 Ласерски 5.0
Стил:
Ултра Тенок Мода Назад Слика Заштитна Паметен Телефон Школка Случај Маска
Шема:
12 Модели Кул Симпатична Цртан филм Дизајн Слика За Asus Z00ED

Најдобрите понуди во категоријата