Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
KC За Huawei Чест 5X Луксузни Видите Windows Кожа Случај прекривачот За Х5 GR5

KC За Huawei Чест 5X Луксузни Видите Windows Кожа Случај прекривачот За Х5 GR5

DEN 157.00
DEN 172.32
 

Това е достапна
Износ


За HUAWEI GR5 Случај Hight Квалитет Флип Кожа Случај + Интелигентни Прозорец Задниот Поклопец За huawei gr5 5.5"FHD
Купувачот Забелешка :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус/Продавачот за Испорака метод е Ali Express својот Најнов превозот начин кој без следење на информации ако на ред е помалку од $7.00, (превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се патеката во Кина само).Но Ali Express Гаранција можете да добиете на вашите Парцела на време.ако ви е потребен за следење Без., ве молиме обрнете повеќе за тоа.Ви благодарам многу за вашето разбирање.
Време на испорака Забелешка :
Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред
Спецификации : 1,100% сосема нов кожа флип случај 2,Заштита на вашиот уред од прашина, гребнатини и отпечатоци од прсти. 3,Направени од издржлив увезени кожа. Приказ на прозорецот дизајн за повикувачот екранот. 4,Дизајниран за лесно отстранување и вметнување на уредот. 5,Компактна, лесна тежина, стилски, убава.

Повеќе информации

Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
mmsoso
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
бизнис
Карактеристики:
брза испорака
Големина:
100%fit

Најдобрите понуди во категоријата