За Meizu MX5 M575M M575U Случај 5.5 инчен Телефон Кожата за Meizu MX 5 Задниот Поклопец за Meizu M575M силикон Телефон Случаи за MEIZUm575m

За Meizu MX5 M575M M575U Случај 5.5 инчен Телефон Кожата за Meizu MX 5 Задниот Поклопец за Meizu M575M силикон Телефон Случаи за MEIZUm575m

DEN 45.00
DEN 47.52
 

Това е достапна
Износ


Модерен 2017 Најновите Заштитни Случај Мека TPU Slilicon Покривајте Телефонот Кеси
Супериорен Квалитет и Прекрасен дизајн
Опис>> - Издржливи, одлична заштита на вашиот телефон од гребење & нечистотија-доказ. - Овој производ е направен од високо-квалитет меки пластични материјали.
- Потенок материјал, против лизгање површината.
- Материјал : мека TPU.
- Нема Мало пакет. - Случај за Meizu MX5 M575 M M575 U 5.5 инчен
- 100% Сосема Нов Случаи
- Направен од високо-квалитетен Материјал
- Моден дизајн, Лесен и Издржлив
- Заштита на вашите вредни инвестиции од рбет и да се оштети
- Спакувани со opp вреќа
- Мобилен Телефон Случај * 1 ( Не се вклучуваат телефон)
Ние поддршка мешана боја наредби, ако сакате да се купи сет на различни бои, ве молиме наведете боја и број на пораката, или контактирајте со нас онлајн, ние ќе брод според одбраните предмети. Добредојдовте на големо .
Руски пријател ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. Ви благодариме за вашиот разбере
Прифаќаме само Alipay . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Пратката поддршка Кина пост воздух mail , Epacket , EMS , курирската служба DHL .
Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
- Ако не се примени на објект во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на dilivery датум , ви благодариме
Ние сме професионални производител на мобилен телефон случај во Кина. Нашата фабрика може да се произведуваат многу видови на телефон додатоци.
Ние продаваме телефон додатоци во целиот свет, корисниците многу се допаѓа дизајнот на нашиот производ . Тие рекоа дека производите се најдобри тие се исполнат. Повеќето од нив се задржи многу долгорочна соработка со нас.
На нашите професионални и искусни инженери се специјализираат во телефонот случај за повеќе од 5 години, тие знаат точно она што вид на дизајн е погодна за луѓето и каков вид на дизајн ќе го направи на квалитетот повеќе толку подобро . сметаме дека ова ќе биде најголема поддршка за нашите клиенти, ние сме сигурни дека ќе може да се прошири на вашиот бизнис брзо и во иднина за многу долг рок и повеќе област.
Ние нудиме на нашите клиенти на најдобар квалитет на телефонот производот, така што тие може да заработи најголем профит. Имаме строга ОК и КК систем. Поправка стапка на нашиот производ е под 1‰ .
Силен капацитет на производство : 50000 парчиња месечно, може да обезбеди било прилагодено дизајн телефон случај или пакет по барање.

Повеќе информации

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Meizu
дизајн:
Ткаеше,Симпатична,Апстракт,Егзотични
Големина:
for Meizu MX5 M575M M575U 5.5 inch
Карактеристики:
задниот поклопец случај
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
ERAMIKE
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Компатибилен Модел:
за Meizu MX5 M575M M575U 5.5 инчен
Функција:
3D Олеснување Насликани
Материјал:
меки силиконски
Пад на превозот:
Поддршка
Големина(мм):
149.9 x 74.7 x 7,6 милиметри
Големина(инчен):
5.90 x 2.94 x 0.30 во
Стил:
Луксуз, Мода,Тренд
квалитет:
А+++, Со Висок Квалитет
Карактеристика 2:
задниот поклопец случај

Најдобрите понуди во категоријата