Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
за Sony М5 Нови Пристигнување Ултра Тенка Проѕирна Нечистотија-Отпорна Пластика Кристално Јасна Тешко Задниот Поклопец Случај за Sony Xperia М5

за Sony М5 Нови Пристигнување Ултра Тенка Проѕирна Нечистотија-Отпорна Пластика Кристално Јасна Тешко Задниот Поклопец Случај за Sony Xperia М5

DEN 95.04
 

Това е достапна
Износ


за Sony М5 Нови Пристигнување Ултра Тенка Проѕирна Нечистотија-Отпорна Пластика Кристално Јасна Тешко Задниот Поклопец Случај за Sony Xperia М5
Опис На Производот>>>
100% Сосема Нов Случај
Совршено се вклопува за Sony Xperia М5
Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба
Перат и еднократно
Дизајн : Транспарентна Случај Тешко Пластични Кристално Јасна
Материјал : Овој производ е направен од високо-квалитетни Материјали.
Додаток САМО. Телефонот не се вклучени

Повеќе информации

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Тежок случај
дизајн:
Транспарентна
Бренд Име:
снег welkin
Тип:
Случај
Мало Пакет:
no
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Материјал:
Пластични
is_customized:
yes
Бродови Од:
Кина

Најдобрите понуди во категоријата