Дама JOANNE ГАГА Мода За Apple iPhone X 8Plus 8 7Plus 7 6SPlus 6s 6Plus 6 Se 5s 5 Меки Силиконски Tpu Телефон Случај Школка Маска

Дама JOANNE ГАГА Мода За Apple iPhone X 8Plus 8 7Plus 7 6SPlus 6s 6Plus 6 Se 5s 5 Меки Силиконски Tpu Телефон Случај Школка Маска

DEN 191.04
 

Това е достапна
Износ

modname=ckeditor Известување цената прикажана е цената на еден случај,не два.Ако сакате два случаи,ве молиме поднесете вашата нарачка одделно. Производ Карактеристики Сосема Нов и тестирани со вистинскиот телефон. Совршено се вклопуваат за вашиот телефон Ефикасно спречување гребнатини,shockproof Не се бара средство за инсталација,само snap на телефон Границата е Направен од Мек TPU и Задната плоча е изработена од Тврда Пластика. Моделот е отпечатен од страна на УВ мастило Ние Обезбеди Брод надвор од објектот во 48 часа Сигурен Клиент Servicer решавање на вашиот проблем во рок од 24 часа во работни денови и уште Нешто Некои земји треба да оставите име и презиме да ја прими стоката нормално, ве молиме бидете сигурни да го напушти полно име. На пример : Русија
modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

Повеќе информации

Материјал:
за iPhone 5, за iPhone 5s, за iPhone SE, за iPhone 6, за iPhone 6 Плус, за iPhone 6s, за iPhone 6s Плус, за iPhone 7, за iPhone 7 Плус, за iPhone 8, за iPhone 8 Плус, за iPhone X
Пакет:
Случај & Рака
Бренд Име:
IDIYSCASES
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 5,iPhone 6,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 5s,iPhone SE,iPhone 7,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone X
дизајн:
Мат,Украсени

Најдобрите понуди во категоријата