Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
За iPhone 5 5S SE 6 6S Случај Цртан филм Цвет Остава Маска За iPhone 7 7 Плус Случаи Мека Лист Coque за iphone 8 8 Плус Случај

За iPhone 5 5S SE 6 6S Случај Цртан филм Цвет Остава Маска За iPhone 7 7 Плус Случаи Мека Лист Coque за iphone 8 8 Плус Случај

DEN 30.00
DEN 43.20
 

Това е достапна
Износ


Превозот 1. Цел>$5, стандардно превозот метод е Кина пост ; 2. Цел Економијата Int'l Превозот Од Хонгконг,само ќе обезбеди следење кога пратката се уште е во кина. 3. Ние само бродот да aliexpress потврди адреса.Пред купување,потврдете ја вашата адреса ве молиме. 4. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. 5. Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 20 до 35 работни дена. Некои оддалечени области може да потрае повеќе од 40 работни дена. 6. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори.Ако не примите објект по 40 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. 7. Комбинираат Превозот : Ние не нудиме се Комбинираат Превозот Услуга.Ви треба целосна количина на секоја превозот надомест на осигурување. Гаранција и да се Врати 1. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.Ние ќе им понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест) Откако ќе го Прими Неговиот објект. 2 Ако објектот неисправни по истекот на 30 дена, вие се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.

Повеќе информации

Материјал:
За Iphone 5 5S, За Iphone 6 6S, За Iphone 7, За Iphone 8, За Iphone 7 Плус, За Iphone 8 Плус
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 5s,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone SE,iPhone 5,iPhone 7
дизајн:
Цвеќиња,Слатки,Шарени
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
JoyKiworld
Компатибилен Бренд:
Apple iphone

Најдобрите понуди во категоријата