Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Маска За BQS 5503 Убаво 2 Случај Мека Корица Модел Меки Силиконски Случај Телефон Покритие За BQ BQS 5503 Убаво II Заштитни Случај 5.5

Маска За BQS 5503 Убаво 2 Случај Мека Корица Модел Меки Силиконски Случај Телефон Покритие За BQ BQS 5503 Убаво II Заштитни Случај 5.5

DEN 110.00
DEN 143.52
 

Това е достапна
Износ


Ве молиме да ги прочитате пред купување :
1. Ние ги користиме "Ali Express Стандард за Испорака ""Кина пост воздух mail" или " Ali Express Saver Превозот ", тоа се информации за песната.
2. Руски пријатели ве молиме да обрнете внимание : ве Молиме да го пополните вашето полно име и правилен поштенски код поради новата политика на руската Обичаи.
3. Ние ќе ви испратиме бесплатен подарок : 1piece телефон стентови.
Добра Вест : ако купувате 2 Парчиња Можете да уживате 5 % попуст
Материјал : Меки силиконски TPU
Пакет содржина :
1 x Случај За BQ BQS 5503 Nice2 (5.5 inch)
1.Можеме да го прифатиме Т/T и Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете за себе.
2.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални лице за контакт информации , вклучувајќи адреса,пост код и телефонски број.
1.Време на испорака : Украина , Шпанија , Русија : 45-60 дена / Бразил , Мексико : 60-90 дена
2.Ве молиме контактирајте со нас кога се уште не ја прими стоката по 60 дена
1.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации (5stars)за нас ,ако сте задоволни со нашата производ и услуга
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратна информација(1-3stars). Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање

Повеќе информации

Материјал:
силикон
Бренд Име:
Ма дан
Мало Пакет:
Yes
Големина:
5.5 inch
дизајн:
Еднорог,Флорални,Егзотични,Животински,Слатки,Шарени,Транспарентна
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Шарени Цртање TPU Мека Случаи Заштитна Маска
Компатибилен Бренд:
BQ
Модел:
BQS 5503 Убаво 2
Модел 2:
BQS 5503 Убаво II случај
Компатибилен:
Телефон случаи за BQS 5503 Убаво случај 2
Тип:
BQS 5503 Убаво 2 силикони случај
Компатибилен 2:
ков случај за BQS 5503 Убаво 2
Материјал:
Меки Силиконски TPU
квалитет:
Најдобар Квалитет На+

Најдобрите понуди во категоријата