Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
МАСТИ Автомобил Опрема Shift Knob Црна Кожа за Подигање 5 Опрема за Шкода Врвен 3T MKII (08-12) ВРВЕН MK2 II 2

МАСТИ Автомобил Опрема Shift Knob Црна Кожа за Подигање 5 Опрема за Шкода Врвен 3T MKII (08-12) ВРВЕН MK2 II 2

DEN 616.00
DEN 648.00
 

Това е достапна
Износ


ЗАБЕЛЕШКА
на "РАМКА" е Подарок
Е нашиот подарок за вас, Која не е вклучена во цената не Може да биде соодветен за сите beacause различни земји, Различни големини модел, Ако тоа не одговара, ве молиме Уривање Никакви проблеми Ние не сме одговорни Опис на Производот
ОЕМ број 3 T0 711 113
Дел име Опрема Shift Копчиња Со Кожа го Подигнете
Менувачот тип 5 Брзина Упатство
Боја Црна
Материјал со Висок Квалитет ABS и Висок Квалитет на СТП
Сертифицирани масти (Како што е подолу слики)
Гаранција 12 Месеци
ЦРНА
за "ШКОДА" OCTAVIA II 09-12
за "ШКОДА" ВРВЕН II 08-12
за YETI 09-12
Одговара За "Шкода" Врвен MK2 2008 2009 2010 2012 2013
Одговара За "Шкода" Врвен 2008 2009 2010 2011 2012 2013
5 Speed Автомобил Опрема Shift Копчиња Giator Кожа Говорница за "Шкода" Величествена 3 Т 5 G
Автомобил Модел : за "Шкода" Величествена 3 Т 5 G II 2008-2012
Knob Mateial : Пластика
Капи : 5 брзина
100% нов бренд

Повеќе информации

Тип На Објект:
опрема shift knob
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
25cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
13.5cm
Материјал Тип:
ABS+СТП
Бренд Име:
LARATH
Година:
2008 2009 2010 2012 2013
Име На Модел:
3T0711113
Специјални Функции:
Менувањето На Степените На Пренос
Објектот Должина:
15cm
1:
За
2:
Автомобил Shift Менувачот Knob Брзина Опрема Стап
3:
за ШКОДА OCTAVIA II 09-12 за ШКОДА ВРВЕН II 08-12 за YETI 09-12
4:
3T0711113 3T0 711 113 3T0711113
5:
Опрема Shift Knob 3T0 711 113 T RYP, 3T0711113TRYP
6:
Автомобил Опрема Shift Knob Црни Капи
7:
Автомобил Опрема Shift Knob Црни Капи
8:
Брзина Автомобили Рачен Менувач Shift Knob Со Кожа Подигање 3T0711113
9:
ОПРЕМА СЕ ДРЖИ КОПЧЕТО SHIFT KNOB + GAITER + РАМКА
10:
Опрема Shift Knob покрие Кожа го Подигнете

Најдобрите понуди во категоријата