Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
За Фолксваген Passat B7 2011 2012 2013 2014 2015 Година Нови 6 Брзина Опрема Shift Knob Со Црна Кожа за Подигање 3AA711113A

За Фолксваген Passat B7 2011 2012 2013 2014 2015 Година Нови 6 Брзина Опрема Shift Knob Со Црна Кожа за Подигање 3AA711113A

DEN 680.00
DEN 715.20
 

Това е достапна
Износ

Опис На Производот
Дел број 3 AA 711 113
Дел име Опрема Shift Knob со подигање на
Менувачот тип 6 брзини мануелен
Codition 100% Нови Резервни Бренд На Производ
Боја Црна
Материјал : Висок Квалитет ABS+Висок Квалитет на СТП
Сертифицирани ПОНИ (Како што е подолу слики) Високо Квалитетен Материјал и Поголема Сигурност
Гаранција 12 Месеци
Се вклопува со овие возила како што е подолу :
За "Фолксваген" Passat B7 2011 2012 2013 2014 2015
2001-2005 "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 3 AA711113 A 12mm Хром Завршувањето на Опрема Shift knob 6 Брзина Кожа Knob за "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 3 AA711113
напомена : доколку вашиот објект не е големината,воопшто не купи

Повеќе информации

Тип На Објект:
опрема shift knob
Име На Модел:
автомобил опрема shift knob за фолксваген passat b7
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Година:
2011 2012 2013 2014 2015
Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Висина:
18cm
Специјални Функции:
Менувањето На Степените На Пренос
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
13cm
Објектот Тежина:
0.200005kg
1:
12mm Хром Завршна Опрема
2:
Shift knob 6 Брзина Кожа Knob за ФОЛКСВАГЕН Passat B6 3AA711113A
3:
Б6 2001 2002 2003 2004 2005 2006
4:
2011 2012 2013 2014 2015 B7
5:
5 Брзина Кожа Knob за ФОЛКСВАГЕН Passat B6 01-05 3AA711113A
6:
Одговара За Фолксваген Passat B7 2011 2012 2013 2014 2015
7:
автомобил опрема shift knob за фолксваген passat б6
8:
Опрема Shift Knob Со Кожа Го Подигнете
9:
3AA 711 113A 3AA711113A
Објектот Дијаметар:
12mm Хром Завршувањето на Опрема Shift knob

Најдобрите понуди во категоријата