бесплатен превозот 12mm За Мерцедес Бенц АТП Турнеја 6 Брзина Опрема Shift Knob Кожа Gaitor W202 C Класа Упатство

бесплатен превозот 12mm За Мерцедес Бенц АТП Турнеја 6 Брзина Опрема Shift Knob Кожа Gaitor W202 C Класа Упатство

DEN 570.00
DEN 600.00
 

Това е достапна
Износ


Автомобил Опрема Shift Менувачот Копчиња 6speed за Мерцедес-Бенц W202 КЛАСИЧЕН АВАНГАРДА ЕЛЕГАНЦИЈА
Автомобил Модел : за Мерцедес-Бенц W202 КЛАСИЧЕН АВАНГАРДА ЕЛЕГАНЦИЈА
Боја : црна
Knob Mateial : Пластични knob
Капи : 6speed
100% нов бренд
Ние продаваме резервни замена и ова не е ОЕМ производ.
Пакет inclued :
1 X Shift knob со gaitor

Повеќе информации

Тип На Објект:
опрема shift knob
Објектот Висина:
6.000005cm
Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
опрема shift knob
Објектот Ширина:
6.000005cm
Година:
Shift knob за w202
Специјални Функции:
Менувањето На Степените На Пренос
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Автомобил Направи:
За Мерцедес Бенц W202
Објектот Должина:
10.000005cm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.200005kg
1:
W202 C Класа КЛАСИЧЕН
2:
Автомобил Shift Менувачот Knob Брзина Опрема Стап
3:
W202 C Класа КЛАСИЧЕН
4:
опрема shift knob
5:
опрема shift knob
6:
W202 C Класа КЛАСИЧЕН
7:
W202 C Класа КЛАСИЧЕН
8:
опрема shift knob
9:
опрема shift knob
Објектот Дијаметар:
12mm

Најдобрите понуди во категоријата