слободен Брод Автомобил Shift Менувачот Копчиња За BMW E30 E32 Е34 E36 E38 E39 E46 E60 E90 X3 Х5 3 5 7 Серија Автомобил Стил Делови Додатоци

слободен Брод Автомобил Shift Менувачот Копчиња За BMW E30 E32 Е34 E36 E38 E39 E46 E60 E90 X3 Х5 3 5 7 Серија Автомобил Стил Делови Додатоци

DEN 492.00
DEN 518.40
 

Това е достапна
Износ


Автомобил Опрема Копчиња Shift Менувачот Копчиња за BMW E30 E32 Е34 E36 E38 E39 E46 E60 E90 X3 Х5 3 5 7 серија
Автомобил Модел : за BMW E30 E32 Е34 E36 E38 E39 E46
Боја : црна
Knob Mateial : Пластични knob
Капи : 5speed
100% нов бренд

Повеќе информации

Тип На Објект:
опрема shift knob
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
0.200004kg
Објектот Должина:
10.000004cm
Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Висина:
6.000004cm
Специјални Функции:
Менувањето На Степените На Пренос
Име На Модел:
опрема shift knob
Година:
опрема shift knob
Објектот Ширина:
6.000004cm
1:
Автомобил Shift Менувачот Knob Брзина Опрема Стап
2:
Автомобил Shift Менувачот Knob Брзина Опрема Стап
3:
автомобил опрема shift knob
4:
опрема shift knob
5:
опрема shift knob
6:
опрема knob за BMW E39
7:
Опрема knob за BMW E46
8:
опрема shift knob
9:
опрема shift knob
10:
опрема shift knob

Најдобрите понуди во категоријата