Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 12mm Сребрена Капа 5 Опрема Shift Knob за фолксваген Голф 4 со хром Рамка

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 12mm Сребрена Капа 5 Опрема Shift Knob за фолксваген Голф 4 со хром Рамка

DEN 456.00
DEN 480.00
 

Това е достапна
Износ


Автомобил Опрема Shift Копчиња Црни Капи 5 Опрема 12mm За "ФОЛКСВАГЕН" MK4 Голф 4 БОРА JETTA4 (99-05)
Автомобил Модел : 1999-2004 "Фолксваген" Jetta / Бора Mk4
1999-2005 Фолксваген Голф / GTi / R32 Mk4
Knob Mateial : Пластика
Внатрешниот дупка кол : 12mm
Капи : Црна 5 брзина
100% нов бренд Опис на Производот
ОЕМ број 1 J0 711 113 В
Дел име Опрема Shift Knob Со Sliver Капа И Црна Рамка
Менувачот тип 5 Брзина Упатство
Боја Црна
Материјал : Висок Квалитет ABS и Висок Квалитет на СТП
Сертифицирани масти (Како што е подолу слики)
Вметнете дупка големина 12mm
Гаранција 12 Месеци
Се вклопува со овие возила како што е подолу :
Област
Модел
Година
Забелешка
Јужна Африка
за Голф
1998-2006
за Jetta
1999-2002
Бразил
за Голф
2000-2001
Аргентина
за Голф Б
2000-2001
за Голф D
1998-2001
Мексико
за Голф BR
2000-2001
за Голф G
1999-2001
за Голф/R32
2003-2004
за Jetta/Варијанта
2001-2002
Европа
за Бора/Варијанта
1999-2002
за Голф/Варијанта
1998-2006

Повеќе информации

Тип На Објект:
опрема shift knob
Материјал Тип:
Кожа и Пластика
Објектот Висина:
25cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
LARATH
Објектот Должина:
16cm
Специјални Функции:
Менувањето На Степените На Пренос
Име На Модел:
опрема shift knob
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Тежина:
0.200005kg
Година:
опрема shift knob
2:
Автомобил Shift Менувачот Knob Брзина Опрема Стап
3:
за ФОЛКСВАГЕН
4:
1J0711113EG 1J0711113C
5:
Опрема Shift Knob 1J0711113
6:
Автомобил Опрема Shift Knob Црни Капи
7:
Автомобил Опрема Shift Knob Црни Капи
Година:
2002 2003 2004 2005 2006
Објектот Дијаметар:
12mm
10:
опрема shift knob

Најдобрите понуди во категоријата