висок квалитет За 2015 Година Нови 6 Брзина Опрема Knob Shift Држиме За Рено за Опел за ОПЕЛ Црна

висок квалитет За 2015 Година Нови 6 Брзина Опрема Knob Shift Држиме За Рено за Опел за ОПЕЛ Црна

DEN 274.00
DEN 288.00
 

Това е достапна
Износ

Опис На Производот Спецификација :
-Боја : Црна
-Дупка со Дијаметар : 2.95 cm
Fitment :
За РЕНО : За MEGANE -За СЦЕНСКО -За ЛАГУНА - За ESPACE -За МАЈСТОРОТ - За TRAFIC
За опел-За "ОПЕЛ" : За MOVANO - За VIVARO
За nissan : За INTERSTAR
Пакет се вклучени :
1 x 6 Брзина Опрема Knob
Ние продаваме резервни замена и ова не е ОЕМ производ.
Пакет inclued :
1 X Shift knob со gaitor

Повеќе информации

Тип На Објект:
опрема shift knob
Објектот Висина:
6.000005cm
Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
Опрема Knob Shift Држиме За Рено за Опел за ОПЕЛ Црна
Објектот Ширина:
6.000005cm
Година:
Опрема Knob Shift Држиме За Рено за Опел за ОПЕЛ Црна
Специјални Функции:
Менувањето На Степените На Пренос
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Автомобил Направи:
Опрема Knob Shift Држиме За Рено за Опел за ОПЕЛ Црна
Објектот Должина:
10.000005cm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.200005kg
1:
Опрема Knob Shift Држиме За Рено за Опел за ОПЕЛ Црна
2:
Опрема Knob Shift Држиме За Рено за Опел за ОПЕЛ Црна
3:
Опрема Knob Shift Држиме За Рено за Опел за ОПЕЛ Црна
4:
опрема shift knob
5:
опрема shift knob
6:
Опрема Knob Shift Држиме За Рено за Опел за ОПЕЛ Црна
7:
Опрема Knob Shift Држиме За Рено за Опел за ОПЕЛ Црна
8:
Опрема Knob Shift Држиме За Рено за Опел за ОПЕЛ Црна
9:
опрема shift knob
10:
Опрема Knob Shift Држиме За Рено за Опел за ОПЕЛ Црна

Најдобрите понуди во категоријата