Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
брза испорака Авто Нов Автомобил Црна 5 Брзина Опрема се Држи копчето Shift Knob За Мерцедес Бенц W123 W124 W126 W140 W190 W201 W202 # Следење

брза испорака Авто Нов Автомобил Црна 5 Брзина Опрема се Држи копчето Shift Knob За Мерцедес Бенц W123 W124 W126 W140 W190 W201 W202 Следење

DEN 255.00
DEN 268.80
 

Това е достапна
Износ


Компатибилен :
Одговара за Мерцедес Бенц W190
За C Класа W201 W202 (Ќе одговара за В 180 200 220 280..)
За E Class W123 W124 (Ќе одговара за E 220 200 250 300..)
За S Класа W126 W140 (Ќе одговара за S 420 280 500 600..)
Функција :
1) Материјал : Висок квалитет на СТП кожа и пластика.
2) Со 5 брзина шема на врвот. Боја нема да избледи надвор.
3) Нов Убава Гроздобер дизајн опрема стап knob. Направете вашиот автомобил елегантен и модерен.
Инсталација :

Повеќе информации

Тип На Објект:
опрема shift knob
Година:
1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
0.200004kg
Објектот Должина:
10.000004cm
Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Висина:
6.000004cm
Специјални Функции:
Менувањето На Степените На Пренос
Име На Модел:
опрема shift knob
Објектот Ширина:
6.000004cm
1:
За Мерцедес-Бенц W123 W124 W126 W140 W190 W201 W202
2:
Автомобил Shift Менувачот Knob Брзина Опрема Стап
3:
За Мерцедес Бенц C Класа W201 W202 C180 C200 220 280
4:
опрема shift knob
5:
опрема shift knob
6:
За Мерцедес Бенц S Класа W126 W140 S 420 280 500 600
7:
За Мерцедес Бенц E Класа W123 W124 E 200 250
8:
опрема shift knob
9:
1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000

Најдобрите понуди во категоријата