Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
МАСТИ промоција Автомобил Опрема Shift Knob Црна Капа 5 Брзина 23mm со Хром Рамка за ФОЛКСВАГЕН MK4/ Голф 4/ БОРА/ JETTA 4 GTI 1999-2005

МАСТИ промоција Автомобил Опрема Shift Knob Црна Капа 5 Брзина 23mm со Хром Рамка за ФОЛКСВАГЕН MK4/ Голф 4/ БОРА/ JETTA 4 GTI 1999-2005

DEN 274.00
DEN 288.00
 

Това е достапна
Износ


ве молиме проверете ја големината за да бидете сигурни дека пред купување!!!
100% Сосема нов
5-Брзински Црна Опрема Shift Knob Gaitor Подигање
Leatherette Gaitor Подигање + Chrome ABS База Опкружувачки
Внатрешен Дијаметар : 2.3 см
FITMENT :
за Голф 4 1997 - 2005
за Голф 4 Cabriolet 1998 - 2002 година
за Голф 4 Варијанта 1999 - 2006 година
за Бора 1998 - 2005
Бесплатен Превозот - Hotsale Автомобил Опрема Shift Копчиња со Црна Рамка За "ФОЛКСВАГЕН" Голф IV / Бора
Автомобил Модел : "ФОЛКСВАГЕН" Голф IV 4, Бора
Knob Mateial : Пластика
Внатрешниот дупка кол : 23mm
Капи : црна и сребрена, 5 брзина и 6 брзина се достапни
100% нов бренд Пакет се вклучени : 1 X Shift knob со gaitor 5speed 23mm Ова е резервни замена на објектот, но не и вистински.
Ве молиме контактирајте ме ако не сте сигурни објектот да се вклопи во вашиот автомобил модел или не
Пакетот вклучува : 1 Buc 5-Брзински Shift Knob Gaitor Подигање

Повеќе информации

Тип На Објект:
опрема shift knob
Објектот Висина:
23inch
Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
опрема shift knob
Објектот Ширина:
13inch
Година:
99-05
Специјални Функции:
Менувањето На Степените На Пренос
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
18inch
Материјал Тип:
Кожа и Пластика
Објектот Тежина:
0.200005kg
2:
Автомобил Shift Менувачот Knob Брзина Опрема Стап
3:
за фолксваген За Голф 4 Jetta 4 MK4
4:
1J0 711 113 C, 1J0711113C
5:
Опрема Shift Knob Gaitor Gaiters Подигнете ги Покрие 23mm За ФОЛКСВАГЕН Голф 4 Бора
6:
Автомобил Опрема Shift Knob Црни Капи
7:
за Голф 4 Cabriolet 1998 - 2002 година
8:
опрема shift knob
9:
за Голф 4 1997 - 2005 година за Голф 4 Cabriolet
10:
1998 - 2002 година за Голф 4 Варијанта 1999 - 2006 година се за Бора 1998 - 2005
Автомобил Направи:
Опрема Shift Knob за фолксваген За Голф 4 Jetta 4 MK4

Најдобрите понуди во категоријата