Бесплатен Превозот 5-Брзински Автомобил Опрема Се Држи Копчето Shift Knob Shifter Knob За Ford/Фокус/Mondeo/Транзит/Galaxy/Fiesta

Бесплатен Превозот 5-Брзински Автомобил Опрема Се Држи Копчето Shift Knob Shifter Knob За Ford/Фокус/Mondeo/Транзит/Galaxy/Fiesta

DEN 333.00
DEN 350.40
 

Това е достапна
Износ

Важно Известување Нашите производи не се оригиналот е модифицирани производи На истите модели на различни големини во различни земји Постојат различни верзии на светот имаат Американската верзија на Европската верзија на Азија верзија, итн. Сите големината на главната ве Молиме да не купуваат различни големини Ако не го следат нашиот големина на набавка не Е одговорен за било какви проблеми

Повеќе информации

Тип На Објект:
опрема shift knob
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Година:
2005-2012
Име На Модел:
4M51-A045B79
Материјал Тип:
метални легури
Бренд Име:
LARATH
Објектот Ширина:
6.000003cm
Објектот Висина:
6.000003cm
Објектот Должина:
10.000003cm
Специјални Функции:
Менувањето На Степените На Пренос
Објектот Тежина:
0.200003kg
1:
8mm/10мм/11mm/12mm
2:
1xhexagonal шрафцигер,4xhexagonal
3:
42x84mm(D H)
5:
За Ford/Фокусот 2005-2012 За Ford/Mondeo MK3 2000-2007
6:
Опрема Сребро Shift Knob
7:
За Ford/Fiesta MK6 2002-2008 За Ford/Транзит 2006-2012
8:
За Ford/S-MAX 2006-2010 За Ford/C-MAX 2003-2008
9:
опрема shift knob
10:
За Ford/Mustang 2005-2012 За Ford/Галакси 2006-2010

Најдобрите понуди во категоријата