промет на големо со бесплатен Превозот Автомобил Опрема Shift Knob 5 Брзина за МЕРЦЕДЕС Бенц W202 w208 w210 13mm

промет на големо со бесплатен Превозот Автомобил Опрема Shift Knob 5 Брзина за МЕРЦЕДЕС Бенц W202 w208 w210 13mm

DEN 570.00
DEN 599.52
 

Това е достапна
Износ


Автомобил Опрема Shift Менувачот Копчиња 6speed за Мерцедес-Бенц W202 КЛАСИЧЕН АВАНГАРДА ЕЛЕГАНЦИЈА
Автомобил Модел : за Мерцедес-Бенц W202 КЛАСИЧЕН АВАНГАРДА ЕЛЕГАНЦИЈА
за W202 C (93-01) W208 CLK (97-03) W210 E (95-03)
Боја : црна
Knob Mateial : Пластични knob
Капи : 5speed
100% нов бренд
Ние продаваме резервни замена и ова не е ОЕМ производ.
Пакет inclued :
1 X Shift knob со gaitor

Повеќе информации

Тип На Објект:
опрема shift knob
Објектот Должина:
10.000005cm
Објектот Ширина:
6.000005cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Пластични
Година:
Shift knob за w202 w208 w210
Објектот Висина:
6.000005cm
Специјални Функции:
Менувањето На Степените На Пренос
Име На Модел:
опрема shift knob
Објектот Тежина:
0.200005kg
1:
W202 C Класа КЛАСИЧЕН
2:
Автомобил Shift Менувачот Knob Брзина Опрема Стап
3:
W202 C Класа КЛАСИЧЕН
4:
за W202 C (93-01) W208 CLK (97-03) W210 E (95-03)
5:
опрема shift knob
6:
за АВАНГАРДА, КЛАСИЧЕН, ESPRIT, ЕЛЕГАНЦИЈА, СПОРТ
7:
W202 C Класа КЛАСИЧЕН
Автомобил Направи:
За Мерцедес Бенц W202

Најдобрите понуди во категоријата