брза испорака За Шкода Fabia 2 II MK2 2007-2012 Roomster 2006- Нови 5 Брзина Опрема Shift Knob Со Кожа Подигање 5J0711113

брза испорака За Шкода Fabia 2 II MK2 2007-2012 Roomster 2006- Нови 5 Брзина Опрема Shift Knob Со Кожа Подигање 5J0711113

DEN 456.00
DEN 480.00
 

Това е достапна
Износ

Опис На Производот
ОЕМ Број 5 J0 711 113 С
Дел име Опрема Shift Knob Со Gaiter Sliver Капа
Менувачот тип 5 Брзина Упатство
Материјал : Висок Квалитет ABS+Висок Квалитет на СТП
Сертифицирани масти (Како што е подолу слики) Високо Квалитетен Материјал и Поголема Сигурност
Гаранција 12 Месеци
Се вклопува со овие возила како што е подолу :
Област
Модел
Година
Забелешка
Европа
за Fabia 2
2007-2010
за Roomster
2006-2010

Повеќе информации

Тип На Објект:
опрема shift knob
Објектот Должина:
10.000005cm
Објектот Ширина:
6.000005cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
ABS+СТП
Бренд Име:
LARATH
Објектот Висина:
6.000005cm
Специјални Функции:
Менувањето На Степените На Пренос
Година:
2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008
Име На Модел:
5J0711113F
Објектот Тежина:
0.200005kg
1:
за Автомобил Опрема Shift Knob Со Кожа го Подигнете
2:
Автомобил Shift Менувачот Knob Брзина Опрема Стап
3:
за Шкода Fabia 2 2007 2008 2009 2010/Roomster 2006-2010
4:
5J0711113F 5J0 711 113 С
5:
Опрема Shift Knob 5J0711113F 5J0 711 113 С
6:
Автомобил Опрема Shift Knob Црни Капи
7:
Автомобил Опрема Shift Knob Црни Капи
8:
Автомобил Опрема Shift Knob Вистински СТП Кожа Gaiter
9:
5J0711113F 5J0 711 113 С
10:
Опрема Shift Knob 5J0711113H, 5J0 711 113 H

Најдобрите понуди во категоријата