Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
МАСТИ Нови 6 брзини мануелен МТ Опрема се Држи копчето Shift Knob за BMW 1 3 5 6 Серија X1 X3 Х5 E60 E61 E62 E63 E81 E82 E83 E85 E88 E90 E91

МАСТИ Нови 6 брзини мануелен МТ Опрема се Држи копчето Shift Knob за BMW 1 3 5 6 Серија X1 X3 Х5 E60 E61 E62 E63 E81 E82 E83 E85 E88 E90 E91

DEN 502.00
DEN 528.00
 

Това е достапна
Износ

НЕКОИ ОД ЗЕМЈАТА ЗА BMW ОПРЕМА SHIFT KNOB Е РАЗЛИЧНА
1. Објектот Специфики : 6 брзини мануелен МТ Опрема се Држи копчето Shift Knob за BMW 1 3 5 6 Серија X1 X3 Х5 E60 E61 E62 E63 E81 E82 E83 E85 E87 E88 E90 E91
Дел име : Кожа Опрема се Држи копчето Shift Knob
Менувачот тип : 6 брзини мануелен
Состојба : 100% нови резервни производ
Боја : Црна и сребрена
Вклучени се : Промена Knob 1 x 2. Предност : Материјал : Висок квалитет на СТП кожа и ABS пластика Потврдија : на МАСТИ (Како што е подолу слики) Високо Квалитетен Материјал и Поголема Сигурност Гаранција : 12 Месеци 3. Инструкции За Инсталација :
II. Акции, Превозот и Гаранција Предмети во Парк Испраќање во истиот ден Непобедлива Цена & Оригинален Квалитет. Квалитет Гаранција : 12 Месеци ЗАБЕЛЕШКА : Цената е само за 1 x парче
III. ОЕМ Дел Број за BMW : 25 11 7 566 267 за BMW : 25117566267
IV. Се користи за следниве Возила :
за BMW Серија 3 на BMW 5 Серијата на BMW X3 за БМВ Х5
Fitment & Компатибилност за BMW автомобил за BMW 1 Series E81, E82, за BMW Серија 3 E90, E91, E92 за BMW 5 Серијата E60, E61 за BMW 6 Серија E63 за BMW X1 E84 за BMW X3 E83 за БМВ Х5 E83
Опрема Сребро Shift Knob Со Вистинска Кожа За BMW 1 3 5 6 Серија X1 X3 Х5 E30 E32 Е34 E36 E38 E39 E46 E53 E60 E63 E83 E84 E90 E91 E92
Автомобил Модел : за BMW сите серии
Боја : сребро, покриени вистинска кожа
Капи : 5 брзина
100% нов бренд

Повеќе информации

Боја Име:
5, 6
Тип На Објект:
опрема shift knob
Објектот Должина:
10.000001cm
Име На Модел:
Сите Серија 6 Брзина
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
ABS+СТП
Бренд Име:
LARATH
Објектот Тежина:
0.200001kg
Објектот Висина:
6.000001cm
Специјални Функции:
Менувањето На Степените На Пренос
Година:
2010-2015
Објектот Ширина:
6.000001cm
1:
за E60 E61 E65 E81 E83 E84 E90 E91 E92
2:
за BMW автомобил 1, 3, 5, 6 Серија, X1 X3 Х5
3:
25 11 7 566 267 25117566267
4:
опрема shift knob
5:
Опрема Shift Knob 6-Брзински Хром Црна Кожа
6:
Прирачник МТ Опрема Сребро Shift Knob
7:
25 11 7 566 267 25117566267
8:
E39 E30 E32 Е34 E36 E38 E87 E46
9:
25 11 7 566 267 25117566267
10:
25 11 7 566 267 25117566267

Најдобрите понуди во категоријата